Ви тут:
Featured Video Play Icon Огляди та Блоги 

Більське городище: масштабні дослідження та перспективи розвитку

Більське городище: масштабні дослідження та перспективи розвитку

Надзвичайно приємно переглядати такі відео та бачити як Історико-культурний заповідник “Більськ” розвивається! Масштаби та рівень досліджень у межах Більського городища та його округи з року в рік зростають! Вражає кількість експедицій, які щосезонно працюють в межах Більського мікрорегіону! Їх кількість не зменшується навіть в період воєнного стану! Це надзвичайно важливо! Про пам’ятку все більше говорять, результати досліджень завжди на слуху! Я впевнений, що вже найближчим часом заповідник “Більськ” підкорить нові вершини та з часом заслужено отримає статус національного! 

Важливо, що Департамент культури і туризму Полтавської ОВА підтримує напрацювання й ідеї науковців щодо збереження унікальних складових Більського феномену, зокрема у активній грантовій діяльності установи й допомагає реалізувати комплекс пам’яткоохоронних робіт!

Воєнні лихоліття обов’язково минуть! І всі ті масштабні напрацювання з вивчення старожитностей епохи раннього заліза буде втілено в життя! Такому колективу як ІКЗ “Більськ” це абсолютно під силу!

Ми, дослідники Більського городища, віримо в те, що слава про Гелон ще лунатиме на весь світ!

 

Задніков Станіслав Анатолійович, кандидат історичних наук, дослідник Більського городища

Перейти до вмісту