Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Усі закупівлі в області мають бути раціональними та прозорими, – Філіп Пронін

На засіданні робочої групи “Прозорість і підзвітність” при ОВА заслухали проміжні результати аналізу представниками СБУ, Нацполіції та Держаудитслужби низки питань. Одне з них стосується закупівлі модульних наземних укриттів для освітніх закладів Мачухівської громади.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Як зазначили представники робочої групи, зібрані матеріали свідчать про факти завищення ціни придбаних споруд і порушення строків поставки виробів із відповідною комплектацією для використання. У межах досудового розслідування було проведено низку слідчих дій. Попереду – судово-економічна експертиза.

“На контролі – капремонт приміщень обласного закладу з надання психіатричної допомоги для розміщення ВПО. Держаудитслужба, перевіряючи відповідність цін, порушень не виявила. Водночас фахівці звернули увагу, що існує ризик завищення вартості виконання робіт”, – зазначив начальник ОВА Філіп Пронін.

Повернулися й до питання реконструкції будівлі під житло для ВПО у Пришибській громаді. Фахівці БЕБ та Держаудитслужби проведуть аналіз і дадуть оцінку. У фокус моніторингу потрапили й ремонтні роботи в закладах охорони здоров’я та освіти Полтавської громади. Попередньо спеціалісти заявили про можливі ризики та порушення. Питання ретельно доопрацюють та винесуть на наступне обговорення.

“Покращуємо роботу групи “Прозорість і підзвітність”. Долучаємо нових учасників для прийняття ефективних рішень. Всі закупівлі в області мають бути раціональними та прозорими. Це наш незмінний пріоритет”, – наголосив Філіп Пронін.

Засідання групи “Прозорість і підзвітність” планують проводити щотижня.

фото: Полтавська ОВА

Перейти до вмісту