Ви тут:
Суспільство Україна 

Серед клієнтів були колаборанти: СБУ розкрила мережу незаконних пасажирських перевезень до рф

Служба безпеки зупинила незаконний канал пасажирських перевезень із Запоріжжя до Росії та тимчасово окупованих регіонів України і назад. За матеріалами справи виявлено, що серед клієнтів цих таємних рейсів були колаборанти, які намагалися втекти до РФ для ухилення від суду.

Джерело: СБУ.

“Автобусні подорожі, які виглядали як комерційна діяльність місцевого автотранспортного підприємства, використовувалися для нелегальних виїздів за межі України. Встановлено, що маршрут у бік росії пролягав через кілька європейських країн.

Фігуранти цієї схеми сплачували податки та збори до бюджету рф, щоб рухатися безперешкодно по території країни-агресора. Кінцевим пунктом призначення для цих нелегальних перевезень були тимчасово окуповані райони на сході та півдні України”, – йдеться у повідомленні.

Вартість квитка на такий рейс становила 350 доларів США в один бік. Фігуранти співпрацювали з представниками окупаційних адміністрацій для проїзду по тимчасово захоплених територіях України.

Серед інших справ, фігуранти отримували «замовлення» від російських загарбників на таємне вивезення своїх союзників з України. Одна з мешканок тимчасово окупованої частини Запоріжжя використовувала цей нелегальний канал для проведення фейкових виборів під час псевдовиборів до місцевих “законодавчих зборів РФ”.

Співробітники СБУ вчасно виявили та затримали колаборантку. Проведено слідство, яке показало, що організатором цього нелегального перевезення був колишній ув’язнений за розбій житель Запоріжжя. За попередніми даними, злочинна схема приносила їм приблизно 1 мільйон гривень щомісяця.

Всім трьом фігурантам пред’явлено підозру за частинами 2 та 3 статті 332 Кримінального кодексу України.

 

 

фото: СБУ.


Перейти до вмісту