Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Робота є”: у Полтаві провели масштабний форум

У полтавському центрі “Дія.Бізнес” відбувся масштабний одноденний форум “Робота є”, мета якого посприяти людям, які бажають працевлаштуватися, знайти потрібні їм вакансії, а роботодавцям відшукати на свої підприємства працівників.

Наразі через повномасштабну війну в Україні на одне вільне робоче місце претендує орієнтовно вісім шукачів роботи. Але тим не менше, як зазначила карʼєрна консультантка Наталія Гардер, ситуація з працевлаштуванням складається доволі незвична: роботодавці кажуть, що працівників немає, працівники кажуть, що роботи немає. Тож цим заходом організатори спробували бодай частково розв’язати проблему, допомогти роботодавцям і працівникам знайти одне одного.

Упродовж кількох годин у центрі працювали кілька тематичних локацій. Кожен охочий міг отримати індивідуальну консультацію щодо пошуку роботи, пройти співбесіду, а то й не одну, можливо, навіть домовитися про роботу. Працевлаштування пропонували як великі компанії на кшталт “Полтаваобленерго”, “Укрпошти”, “Аврори”, так і менші.

Роботодавці шукали логопедів, бухгалтерів, аналітиків, водіїв, педагогів, програмістів, маркетологів та ін.

Окрім того, для всіх, хто виявив зацікавленість, провели кілька тематичних лекцій.

Зокрема, розповіли про те, як підготувати своє резюме так, щоб воно було сучасним і зацікавило рекрутера, чого в цьому документі варто уникати – словом, як скласти резюме так, щоб прочитавши його, самого (саму) себе захотілося взяти на роботу. Також HR-менеджерка Вікторія Бондаренко поділилася з присутніми секретами успішного проходження співбесіди. Під час лекцій HR-спеціалісти наводили конкретні приклади з практики, відповідали на численні питання присутніх.

До речі, серед останніх було чимало студентів, які незабаром закінчують навчання. Для них організатори окремо влаштували ознайомлення з роботою центру “Дія.Бізнес”, можливостями, якими молодь може скористатися.

Захід відбувся завдяки благодійній організації “Світло надії” в рамках проєкту “Програма економічної стійкості України”, що реалізується в партнерстві з JERU (колаборація міжнародних неурядових організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide) за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.