Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавському регіональному центру “Інваспорт” виповнилось 30 років

Незадовго до Міжнародного для людей з інвалідністю в області відзначили 30-річчя Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Джерело: Полтавська ОВА.

Привітала працівників закладу та спортсменів начальник Управління молоді та спорту ОВА Марина Трохименко.

«Полтавський регіональний центр «Інваспорт» займає І місце за кількістю медалей у спорті вищих досягнень серед осіб з інвалідністю в Україні, Європі та світі. 101 наш спортсмен входить до складу національних збірних команд України з усіх нозологій, – зазначила Марина Трохименко. – Наші паралімпійці представлять Україну на XVІI Літніх Паралімпійських іграх 2024 у Парижі з плавання, легкої атлетики, голболу, волейболу сидячи, параканое, дзюдо, бадмінтону та настільного тенісу».

За її словами, за час роботи центр підготував 20 заслужених майстрів спорту України, 39 майстрів спорту України міжнародного класу, 27 майстрів спорту України та 13 заслужених тренерів України з плавання, карате, легкої атлетики, голболу, футболу, боулінгу.

Полтавський регіональний центр «Інваспорт» культивує 17 видів спорту: параармрестлінг, більярдний спорт, боулінг, бочча, волейбол, волейбол сидячи, гірськолижний спорт, голбол, карате, легка атлетика, параканое, пауерліфтинг, плавання, настільний теніс, футбол, шахи, шашки. Працюють провідні фахівці та 24 тренери.

Спортсменам та їхнім наставникам вручили почесні грамоти Полтавської обласної військової адміністрації. Посвідчення отримали:

  • Валерій Береговий – заслужений тренер України зі спортивного орієнтування (порушення слуху);
  • Ганна Келембет – заслужений тренер України з плавання (з порушеннями опорно-рухового апарату);
  • Сергій Варич – майстер спорту України з армспорту серед спортсменів із порушеннями зору;
  • Євгеній Близнюк – майстер спорту України з плавання серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату;
  • Леонід Морозов – майстер спорту України з футболу серед спортсменів із порушеннями слуху;
  • Микола Рудник – майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів із порушеннями зору.
Перейти до вмісту