Ви тут:
Суспільство 

Нова благодійна кампанія в McDonald’s – для будівництва першого Дому Рональда МакДональда

1 грудня в усіх ресторанах McDonald’s в Україні з’явилися унікальні наліпки, спеціально випущені аби підтримати родини важкохворих дітей. Кампанія створена з єдиною метою – допомогти мамам і татам бути поруч з їхніми дітьми, а весь прибуток буде спрямований на будівництво першого в Україні Дому Рональда МакДональда. «Фундація Дім Рональда МакДональда» будує Дім на близько 50 кімнат на території найбільшої національної дитячої лікарні України, де сім’ї з усіх куточків України зможуть мешкати стільки скільки потрібно і безкоштовно для них. 

Джерело: пресслужба McDonald’s

Дизайн наліпок до зимових свят і для кампанії створила талановита українська художниця Марічка Рубан. Кожна наліпка є унікальною і доносить ідею наскільки важлива підтримка родини. 

McDonald’s завжди прагне використовувати свій масштаб для підтримки людей і з турботою про громади, що зараз важливо як ніколи. Якщо раніше основною благодійною кампанією в Україні була щорічна «Долонька щастя», то з початком повномасштабного вторгнення і на вимогу часу компанія ініціювала додаткові благодійні програми, щоб мати змогу разом допомогти більшій кількості родин.

Благодійна кампанія триватиме з 1 по 31 грудня в усіх ресторанах або до їх повного розпродажу. Придбати наліпки можна в усіх McDonald’s, які працюють в Україні, через усі доступні каналах продажу: в ресторанах на касі, через термінали самообслуговування, на МакДрайві, через експрес-вікно, або ж при замовленні доставки, додавши вказані товари до замовлення. 

Також всі небайдужі можуть перерахувати кошти на сайті «Фундації Дім Рональда МакДональда» https://rmhc.org.ua/ у будь-який зручний спосіб одноразово або стати щомісячним благодійником.

Перейти до вмісту