Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині зʼявляться центри життєстійкості та надаватимуть послуги соціального супроводу ветеранів, – Філіп Пронін

На сесії обласної ради депутати підтримали кілька важливих програм, які спрямовані на підтримку людей та розвиток Полтавщини.

“Всебічна підтримка людей – один з основних фокусів роботи облвійськадміністрації. Саме це враховували під час планування на майбутній рік і відобразили в нових обласних програмах та змінах до кількох чинних програм”, – наголосив  начальника Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Так, на Полтавщині з’являться центри життєстійкості, які надаватимуть послуги соціального супроводу ветеранів. Із нового року в усіх громадах запрацює інститут помічника ветерана. Це допоможе забезпечити всебічну підтримку та допомогу в реінтеграції воїнів, які повернулися з фронту.

Також у бюджеті передбачені кошти на початок будівництва нового житла для внутрішньо переміщених осіб та проживання у модульному містечку.

Серед інших важливих напрямків у плануванні наступного року – покращення якості шкільного харчування дітей, фінансова підтримка комунальних медичних закладів і нові економічні програми.

Начальник обласної військової адміністрації Філіп Пронін подякував депутатам обласної ради за ухвалені рішення.

Перейти до вмісту