Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині посилюють заходи з мобілізації

У Полтавській області громадам і районним військовим адміністраціям доручили посилити мобілізацію військовозобов’язаних та транспортних засобів.

Про це стало відомо з розпорядження начальника Полтавської обласної військової адміністрації Філіпа Проніна “Про введення в дію рішення Ради оборони Полтавської області від 24 листопада 2023 року № 55”.

“Посилити заходи з мобілізації людських і транспортних ресурсів визначенні чинним законодавством на території відповідальності з метою неухильного виконання планових показників мобілізації людських і транспортних ресурсів”, – йдеться у розпорядженні начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна.

Зокрема, посилити заходи з мобілізації доручено терцентрам комплектування та соцпідтримки, Головному управлінню Нацполіції в області, райвійськадміністраціям і тергромадам, а контроль за їх проведенням — Полтавській спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Центрального регіону.

Посилюють заходи з мобілізації зокрема і в Полтавській громаді. Розпорядження міського голови № 65-р “Про посилення заходів загальної мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Полтавської міської територіальної громади” підписала секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

 

 

 

фото: ілюстративне

Перейти до вмісту