Ви тут:
Суспільство Україна 

Фінляндія збільшить виробництво артилерійських боєприпасів для України

Міністр оборони Фінляндії Антті Хякканен повідомив, що уряд країни планує невдовзі прийняти важливе рішення стосовно збільшення виробництва артилерійських снарядів.

Джерело: “Еспресо”.

“Ми завершили переговори щодо того, як Фінляндія збільшуватиме виробництво важких боєприпасів для озброєння України. Це рішення буде прийнято дуже скоро”, – сказав Хякканен, додавши, що ймовірно, рішення буде прийнято до Різдва.

Міністр підкреслив, що плани вже готові, і оголосив про значне збільшення виробництва боєприпасів. Фінляндія планує підтримати Україну ще сильніше та підвищити готовність країни та країн Північної Європи до виробництва боєприпасів.

Міністр оборони наголосив, що Фінляндія зверталася як до НАТО, так і до ЄС, особливо до великих європейських країн-членів, і закликала збільшити допомогу Україні у вигляді озброєнь. Він також визначив озброєння та виживання України як питання долі для Фінляндії, наголошуючи на важливості впливу країни в ЄС і НАТО для збільшення виробництва озброєнь у великих європейських країнах.

фото: ілюстративне.


Перейти до вмісту