Ви тут:
Суспільство Україна 

Блекаути в Україні через атаки росіян матимуть тимчасовий характер, – Галущенко

Ворог щоденно атакує енергетичні об’єкти у прифронтових областях, внаслідок чого в енергосистемі спостерігається незначний дефіцит – до 1%.

Про це повідомив Міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі Національного телемарафону «Єдині новини», інформує “Урядовий портал”.

«Росіяни постійно атакують Херсонську, Донецьку, Харківську, Сумську області. Внаслідок ворожих атак там є досить суттєві пошкодження і в генеруючих компаніях, і в локальних мережах. Буквально щодня ми отримуємо повідомлення про обриви ліній і зупинку блоків внаслідок бойових дій», – зазначив Міністр.

Очільник Міненерго наголосив, що українська протиповітряна оборона відпрацьовує на відмінно, тому наслідків ворожих атак споживачі не відчули. Також була проведена і триває значна робота для посилення систем пасивного захисту енергооб’єктів.

«Жодних планових відключень не відбувалося. Без електроенергії тимчасово були ті населені пункти, які страждають через руйнування внаслідок бойових дій. Водночас через втрату генерацій, похолодання і зростання споживання ми спостерігаємо у певні дні дефіцит близько 1% споживання», – зазначив Міністр, додавши, що дефіцит покривається за рахунок екстреної допомоги країн-партнерів, а також імпорту електроенергії.

фото: ілюстративне.


Перейти до вмісту