Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та полеглих учасників АТО

21 листопада, у 10-ту річницю Революції Гідності, на площі біля обласної військової адміністрації начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко та заступниця Полтавського міського голови Тетяна Бардіна поклали квіти до пам’ятних знаків “За Україну, за її волю” та Героям Майдану.

У церемонії покладання також взяли участь курсантки й курсанти Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка Полтавської обласної ради.

“Гідність та свобода – для мільйонів українців та українок не просто слова. Це наша національна ідентичність. Це боротьба за демократичні цінності, яка триває досі. Майдан, Революція Гідності. Наша країна ще тоді зробила рішучий крок назустріч змінам та засвідчила повний розрив зі спадком радянщини. Нині в умовах повномасштабної війни саме ці цінності об’єднали людей і стали зброєю нашої Перемоги”.

“У День Гідності та Свободи, 10-ту річницю Революції Гідності поклали квіти до підніжжя меморіальних знаків Героїв Небесної Сотні та полеглим учасникам АТО. Вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за Україну”.

“Заряджені гідністю та жагою свободи! Обов’язково переможемо! Слава Україні!”, – зазначив у Telegram начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

фото: Полтавська ОВА, Полтавська обласна рада

Перейти до вмісту