Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві ветеранів та ветеранок вчили, як започаткувати власну справу

Для ветеранів/ветеранок війни та членів їхніх сімей у Полтаві відбувся одноденний інтенсив. Учасників навчали, як підготувати бізнес-плани для участі в грантовому конкурсі з відкриття малого бізнесу за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та організаційної підтримки DVV International в Україні.

Джерело: Полтавська ОВА.

Захід провели директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Рекотова та її заступниця Світлана Туль.

«Мета таких заходів – реінтеграція ветеранів/ветеранок війни та членів їхніх сімей у цивільне життя. Пройшовши такі навчання, вони матимуть змогу посилити свої професійні знання і навички. Отримані знання допоможуть у відкритті власної справи», – розповіла Віта Рекотова.

На інтенсиві учасники мали можливість описати бізнес-ідею, сформувати короткострокові та середньострокові цілі реалізації бізнес-ідеї; склали завдання та заходи проєкту; визначили цільову аудиторію; розробили комунікаційний план; розібрали структуру бюджету та визначили дозволені та недозволені витрати в рамках реалізації проєкту; описали ризики та шляхи їх мінімізації під час реалізації проєкту; визначили інструменти для просування бізнес-ідеї, розглянули основні інструменти моніторингу проєкту та заходи щодо його сталості.

Запропоновані учасниками проєкти були досить різноманітні: започаткування бізнесу з виробництва крафтових м’ясних виробів; розвиток мережі крафтових напівфабрикатів, створення освітнього простору для дітей дошкільного віку, виготовлення пастели, розширення діяльності будівельного бізнесу; виробництво пластикових деталей за 3D-технологіями, відкриття кав’ярні, виготовлення крафтових тістечок на натуральній сировині з підвищеною біологічною цінністю, крафтове пивоваріння, розвиток агробізнесу.

Захід провели в межах реалізації проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей», головною метою якого є створення умов для успішної адаптації та інтеграції ветеранів/ветеранок та їхніх родин у цивільне життя через підвищення професійних знань і соціальних навичок, посилення конкурентоспроможності на ринку праці, який виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та реалізується за організаційної підтримки DVV International в Україні у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», ГС «Бізнес Асоціація Захисників України Коловорот Ареїв» (ГС«БАЗУКА») та Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Інтенсив організували в межах виконання плану заходів діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва Полтавської області.

 

 

фото: Полтавська ОВА.


 

Перейти до вмісту