“Шахтар” з великим рахунком програв “Барселоні” у Юнацькій лізі УЄФА

Українська команда не змогла зачепитися за очки у матчі проти більш іменитого клубу. У підсумку поразка 0:3.

Джерело: “Суспільне.спорт”.

“Шахтар” U19 зазнав третьої поразки на груповому етапі Юнацької ліги УЄФА. У номінально домашній грі донеччани поступилися юнацькій команді “Барселони” — 0:3.

У першому таймі команди забили один гол: на 16-й хвилині Ніл Кальдеро вивів каталонців вперед.
Одразу після перерви “Шахтар” мав кілька нагод для того, щоб зрівняти рахунок у матчі, однак жодна з них не стала результативною.

Натомість “Барселона” на 58-й хвилині провела контратаку, яка завершилася гольовим ударом Даніеля Родрігеса. Ще через чотири хвилини захисник каталонців Альберт Наварро довів рахунок до розгромного, забивши третій гол у ворота Владислава Кравця.

На 64-й хвилині “Шахтар” залишився у меншості, коли півзахисник Антон Глущенко отримав червону картку.

До завершення матчу жодна з команд не змогла змінити рахунок, відтак, четвертий поєдинок на цьому рівні завершився третьою поразкою “Шахтаря” в Юнацькій лізі УЄФА нинішнього сезону.