Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська академія неперервної освіти ім. М. В. Остроградського та видавництво «Макміллан едьюкейшн ЛТД» підписали меморандум про співпрацю

22 листопада 2023 року Верховна Рада України ухвалила (у першому читанні) Закон України «Про застосування англійської мови в Україні». Ним, зокрема, пропонується офіційно закріпити статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні.

Про це йшлося 30 листопада 2023 року під час підписання Меморандуму про співпрацю між Полтавською академією неперервної освіти ім. М. В. Остроградського та Представництвом видавництва «Макміллан едьюкейшн ЛТД». Документ підписали директор ПАНО  ім. М. В. Остроградського Віталій ЗЕЛЮК та директор «Макміллан едьюкейшн ЛТД» Олена КОЛЕСНИК.

  • Мета Закону «Про застосування англійської мови в Україні» – сприяння опануванню англійської мови громадянами України. Вважаємо для своєї інституції дороговказом ці слова із преамбули до «Закону…». Щоб громадяни опанували англійську, її мають вивчити вчителі та учні, а ПАНО є в авангарді цієї діяльності, – зазначив директор академії Віталій ЗЕЛЮК.

 

Його мотиваційну промову продовжив англійською мовою перший заступник директора ПАНО ім. М. В. Остроградського Вадим Пилипенко – ішлося про важливість опанування англійської для підтвердження європейської ідентичності українського народу і незворотності європейського та євроатлантичного курсу України, активізації процесів  європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави.  Також він повідомив, що спільно з регіональним Представництвом   «Макміллан едьюкейшн ЛТД»  колективом академії  розроблено низку заходів Дорожньої карти для розвитку англійської мови в Полтавській області. Завдяки такій співпраці з найбільшим популяризатором англійської мови в Україні учні  та вчителі Полтавської області матимуть більше інструментів для опанування англійської.

 

Підготувала Стоцька Олена, пресцентр ПАНО

Перейти до вмісту