Ви тут:
Суспільство 

Найчастіше клієнти ПриватБанку замовлять доставку карток до Польщі, Німеччини та Чехії

З початку запуску у жовтні послуги доставки карток за кордон, клієнти ПриватБанку замовили 23 100 тис карток, з яких вже доставлено понад 20 807 тис. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, за статистикою банку більше половини – 56% карток замовляється клієнтами з доставкою до Польщі. 

Майже третина (27,9%) карток банку доставляється новою поштою до Німеччини, також у ТОП-3 країн, куди найчастіше їдуть картки ПриватБанку Чехія з 7,5% доставок. 
Найчастіше замовляють доставку карток ПриватБанку за кордон жінки – 67,3%, замовлення від чоловіків становлять трохи більше третини. Активніше за всіх користуються можливістю доставки карток за кордон молодь – майже 40% карток банку вже отримали клієнти віком від 18 до 35 років.

Кожне третє замовлення доставки карток роблять українці від 36 до 45 років, активними отримувачами карток є й клієнти старшого покоління – майже 8% замовлень банк отримав від українців старших за 65 років. 

Нагадаємо, замовлення карток з доставкою за кордон вже доступно у Приват24. Отримати картку ПриватБанку можна через кур’єра Nova Post на будь-яку адресу у Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії та Румунії. 
До кінця січня 2024 року доставка карток ПриватБанку клієнтам, що перебувають за кордоном, буде безкоштовною.
Перейти до вмісту