Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині для вчителів провели тренінги з надання першої домедичної допомоги

У Полтавській області відбулись тренінги для вчителів з надання першої домедичної допомоги у межах проєкту First Aid Project від Klitschko Foundation.

З початком повномасштабного вторгнення українці ледь не щодня живуть під ракетно-артилерійськими обстрілами. Ціллю стає цивільна інфрастуктура, в тому числі й школи. За даними Міністерства освіти України, росія знищила 365 і пошкодила 3428 навчальних закладів в Україні. І ці цифри зростають.

В умовах війни знання правил надання першої домедичної допомоги набуває особливого значення для вчителів, оскільки вони несуть відповідальність за збереження життя дітей впродовж навчального процесу.

“Якщо не можеш змінити обставини, адаптуйся до них. Озброюючи вчителів необхідними навичками порятунку життя, ми допомагаємо шкільному середовищу ставати стійкішим та безпечнішим”, — зазначила директорка Klitschko Foundation, Ангеліна Осадча.

Кожен тренінг включав теоретичну та практичну частину і тривав 5 годин. Під час практичної частини вчителі вчились тампонувати рани, контролювати кровотечу та накладати турнікети, а також розглядали інші аспекти домедичної допомоги.

Участь у тренінгах взяли Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11», Гімназія імені Василя Барки Лубенської міської ради Лубенського району, Миргородський ліцей імені Т. Г. Шевченка Миргородської міської ради та Перша гімназія імені Матвія Номиса Лубенської міської ради Лубенського району.

Завершальним етапом проєкту є надсилання кожній школі по 10 аптечок для зупинки кровотечі.

Проєкт реалізується у партнерстві з UEFA Foundation for Children.

Перейти до вмісту