Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

На благодійному концерті діти зібрали понад 12 000 на дизельні обігрівачі для ЗСУ

2 листопада в Центрі культури та дозвілля відбувся благодійний концерт гурту «MAYKIDS» та вихованців «Творчого центру Наталії Май». 

Колектив представив нові пісні, сповнені філософських сенсів на актуальні теми сьогодення. Серед авторських пісень звучала «А береза не калина» яка набрала 113 000 переглядів в TikTok та стала флешмобом до якого доєдналися більше 40 000 користувачів соціальної мережі з різних куточків світу. 

Також на концерті звучали вокальні композиції, що є популярними хітами у соціальних мережах.

До благородної мети доєдналися танцювальні колективи міста: Шоу-балет «Flash», Зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій», Народний ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «Плай», Театр народного танцю «Барви», Спортивно-танцювальний клуб «Альянс».

Школа сучасної хореографії «Тотус», гурт «LDS KIDS» Полтавської ДМШ №1. 

“Наші діти – справжні патріоти. Вони з великим натхненням готувалися до концерту. В процесі підготовки заходу всі до кого ми зверталися за допомогою, відгукнулися задля спільної мети. Я щаслива, що ми змогли зібрати кошти і передати їх на потреби ЗСУ», – говорить Заслужена артистка України та керівник колективу «Творчий Центр Н. Май» – Наталія Май.

Завдяки донатам глядачів вдалося закрити збір на автономні дизельні обігрівачі WEBASTO для козаків із 22 окремого мотопіхотного батальйону 92 ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка.

«Вихованці цих творчих колективів вже на відмінно знають, що таке патріотизм, любов до країни та підтримка наших військових задля спільного мирного майбутнього», – переконана директор Центру культури та дозвілля Оксана Михайленко.

 

 

Фото – ЦКД 

Перейти до вмісту