Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже 250 млн грн акцизного податку надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Полтавщини

З початку 2023 року платники податків Полтавської області сплатили до бюджетів усіх рівнів 248,1 млн грн акцизного податку: сума надходжень до державного бюджету складає 42,5 млн грн, у тому числі до загального фонду державного бюджету 7,7 млн гривень.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

У жовтні поточного року надходження з акцизного податку до державного бюджету складають 3,9 млн грн, у тому числі до загального фонду державного бюджету 1,6 млн гривень. До місцевих бюджетів Полтавщини за 10 місяців 2023 року платниками сплачено 205,6 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями, зокрема, у жовтні надходження складають 21,5 млн гривень.

Крім того, на Полтавщині здійснено низку перевірок протягом січня – жовтня 2023 року у сфері продажу підакцизної продукції. За результатами 376 фактичних перевірок, проведених з питань дотримання суб’єктами господарської діяльності норм і вимог законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією, торгівлі пальним, застосовано штрафних (фінансових) санкцій на суму 14,67 млн гривень.

“Слід зазначити, що спостерігається позитивна динаміка зі сплати акцизного податку з виробленої в Україні продукції. У порівнянні із минулорічними показниками, надходження до державного бюджету зросли на 34,6 млн гривень”, – повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

Перейти до вмісту