Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

День міста: на сесії Полтавської міськради розглянуть проєкт рішення щодо нової дати

Під час електронного голосування найбільше голосів полтавці віддали за “29 червня”. При цьому, участь взяли понад 1300 людей, що не є навіть 1% від кількості містян. Тож проєкт рішення розглянути на сесії міськради.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

28 листопада на засіданні постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства розглянули результати електронного голосування стосовно дати відзначення Дня міста. Депутати доручили Департаменту культури, молоді та сім’ї подати проєкт рішення на сесію міськради.

Також розглянули на засіданні й дві петиції (№712, №714) щодо перейменування Першотравневого проспекту. Депутати обговорили звернення освітян щодо можливості зарахування до штату працівників навчальних закладів фахівця з публічних закупівель.

Окрему увагу приділили розгляду звернення директора ТОВ “Готель Галерея” Олени Василенко щодо відновлення будівництва по об’єкту “Реконструкція КЗ “Полтавська ДЮСШ №3 з плавання”. Підприємці пропонують власним коштом провести реконструкцію. Структурним підрозділам виконкому надали доручення та вирішили продовжити розгляд цього питання після того, як надійдуть відповіді на листи та звернення.

фото: Полтавська міськрада

Перейти до вмісту