Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Військовому з Миргорода присвоїли звання Герой України (посмертно)

Відповідно до Указу Президента України  № 604 від 29 вересня 2023 року, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові  звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” присвоєно ФЕДОРЧЕНКУ Олександру Івановичу – сержанту (посмертно).

Джерело: міська рада Миргорода на своєму сайті.

“Наш земляк із  позивним «Мамонт» загинув 25 березня в районі населеного пункту Тоненьке на Донеччині у ході виконання бойового завдання. До останнього подиху він залишився вірним військовій присязі і Україні, яку любив понад усе.  З першого дня повномасштабного вторгнення росії сержант Федорченко був мобілізований і став опорою та бойовим стрижнем Миргородської тероборони”. – йдеться у повідомленні.

Олександр Федорченко у складі 148 батальйону спеціального призначення був серед тих, хто влаштував «Гадяцьке сафарі» на російського агресора. З початку 2023 року у складі 116-ї окремої бригади виконував бойові завдання у найгарячішій точці на сході держави.

головне фото: ОКІА “Новини Полтавщини”.


Перейти до вмісту