Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Від Instagram до Facebook: Meta планує впровадити нову систему ШІ у своїх продуктах

Під час події Connect, яка відбулася у середу, компанія оголосила про це нововведення, яке буде інтегровано в соціальні мережі Meta.

Джерело: 24 техно.

Відомо, що Meta AI, основана на чатботі, буде доступна в WhatsApp, Facebook Messenger, Instagram, смарт – окулярах Ray-Ban і гарнітурі Quest 3.

Meta AI являє собою нового асистента, з яким користувачі зможуть взаємодіяти природньою мовою, використовуючи запити та підказки. Ця система ШІ базується на власній моделі LLaMA 2 і отримуватиме актуальну інформацію з Інтернету в режимі реального часу завдяки Microsoft Bing.

Перші інструменти генеративного ШІ дадуть користувачам змогу редагувати зображення та створювати стікери на основі текстових підказок. В Instagram буде доступна функція редагування зображень на основі ШІ, яка дозволить змінювати фон, стиль фотографії, виправляти дефекти тощо. Наприклад, користувачі зможуть вказати ШІ створити акварельний ефект, перетворити зображення у стиль Пікассо, змінити фон (наприклад, на пейзаж Парижу), додати нові об’єкти (наприклад, тварину поруч з вами) або створити колаж у стилі журналу. Інструмент адаптує фотографію відповідно до вказівок користувача.

Meta повідомляє, що фотографії, створені за допомогою нових інструментів, буде позначено спеціальними мітками, щоб користувачі знали, що вони були змінені за допомогою штучного інтелекту. Однак поки не зовсім зрозуміло, чи ці мітки будуть накладатися прямо на фотографії чи будуть частиною інтерфейсу сторінок.

фото: ілюстративне.


Перейти до вмісту