Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

В боях за Україну загинули двоє воїнів з Полтавщини

На війні з росіянами загинули В’ячеслав Олегович Міцкій з Чорнухинської та Григорій Сергійович Гайдук з Лубенської громад.

Як повідомили на сайті Чорнухинської громади, 29 вересня 2023 року в бою за Україну загинув Міцкій В’ячеслав Олегович, 1985 року народження, житель смт Чорнухи.

Прощання із полеглим захисником України відбудеться 3 жовтня, о 10.00, у Чорнухах.

“Прохання до всіх жителів Чорнухинської громади створити живий коридор пам’яті та пошани з 10.00 год по маршруту: смт Чорнухи (вул. Мележика, вул. Центральна, вул. Котляревського). Просимо прийти і вшанувати пам’ять полеглого українського захисника”, – йдеться у повідомленні.

Захищаючи Україну, загинув солдат Григорій Сергійович Гайдук, повідомили на фейсбук-сторінці Лубенської міської ради.

Григорій Сергійович Гайдук народився 8 жовтня 1991 року в с. Вищий Булатець. Закінчив В’язівську дев’ятирічку. З 2021 року – займався підприємницькою діяльністю.

Він був навідником десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону. Загинув 23 серпня 2023 року в районі населеного пункту Роботине, Пологівського району, Запорізької області.

У полеглого воїна залишилися батьки, сестра, брат, дружина, донька та син.

Прощання з Григорієм Сергійовичем Гайдуком відбудеться 3 жовтня о 13.00 годині, біля сільського клубу, у с. Вищий Булатець.

фото: Facebook

Перейти до вмісту