Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Понад 156 тис мешканців Полтавщини залучені до навчання на “Дія. Освіта”, – Іван Біліцький

Відсоток охоплення населення регіону навчанням на платформі “Дія. Освіта” на даний час становить 12%. Найпопулярнішими освітніми серіалами серед населення Полтавської області є Цифрограм для вчителів (14191 особа пройшла навчання) та Цифрограм для лікарів (10 039 осіб).

Більше про правові та прикладні аспекти здійснення стратегічної екологічної оцінки на щотижневій апаратній нараді розповів заступник начальника Управління цифрової трансформації обласної військової адміністрації Іван Біліцький.

Станом на сьогодні в області до навчання на Дія.Освіта залучено 156 096 громадян. За перегляд освітніх серіалів отримано 53 331 сертифікати, пройшли цифрограм — 102 606, симуляторів — 158.

В цілому враховуючи, що населення Полтавської області становить близько 1,3 млн осіб, відсоток охоплення населення регіону навчанням на платформі Дія. Освіта низький та становить 12%, у той час, коли у регіонах, які лідирують, ця цифра становить 20%. Це свідчить про те, що мешканці територіальних громад області необізнані у можливостях платформи “Дія.Освіта”, – зазначив Іван Біліцький.

Як зазначив заступник начальника Управління цифрової трансформації Полтавської ОВА, найпопулярнішими освітніми матеріалами серед населення Полтавської області у “Дія.Освіта” є Цифрограм для вчителів (14191 особа пройшла навчання), Цифрограм для лікарів (10 039 осіб) та Цифрограм 2.0 (5893 особи). Серед симуляторів професій (158 сертифікат) найпопулярнішими є симулятори пекаря, кравчині, шеф-кухаря, майстера — плиточника та флориста.

Перейти до вмісту