Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт відносно посадовця військкомату

Слідчі управління поліції області завершили попереднє розслідування щодо факту одержання службовою особою неправомірної вигоди у зв’язку зі зняттям транспортного засобу з військового обліку.

Джерело: ГУ НП в Полтавській області.

“Посадовця Миргородського районного центру комплектування та соціальної підтримки затримали під час передачі відповідної довідки та перерахунку 14 тисяч гривень за її оформлення”.

Про це повідомив заступник начальника поліції Полтавської області Сергій Рекун.

Була розкрита незаконна схема, яка функціонувала в умовах воєнного стану. Розслідування проводили спільно слідчі Слідчого управління поліції області та співробітники регіонального Управління Служби безпеки України в Полтавській області під керівництвом Полтавської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального округу.

“Під час обшуку слідчі поліції вилучили 2 000 доларів США, понад 40 тисяч гривень, зброю, боєприпаси, чорнові записи, повістки, виписані на імена мобілізованих, печатку, акти та інші речові докази. Посадовця обвинувачують у незаконному одержанні вигоди в інтересах третьої сторони, поєднаному з її вимаганням (частина 3 статті 368 Кримінального кодексу України)”, – зазначив Сергій Рекун.

Обвинувальний акт, схвалений прокуратурою, направлено до Миргородського міськрайонного суду Полтавської області для подальшого розгляду.

 

фото: ГУ НП в Полтавській області.


Перейти до вмісту