Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Microsoft відкрила Lists для всіх охочих — у веббраузері, на Android та iOS

Програма керування завданнями Microsoft Lists стала загальнодоступною. Вона була запущена у 2020 році й спочатку була призначена для бізнесу та корпоративних користувачів. І лише торік з’явилася обмежена попередня версія для пересічних споживачів. Тепер усі власники облікових записів Microsoft можуть отримати доступ до безплатної версії Microsoft Lists. Працювати з сервісом можна через мобільний додаток для iOS та Android або через вебверсію.

Джерело: ITC.ua

Microsoft Lists дозволяє створювати списки, керувати ними та обмінюватися ними між пристроями. Також можна використовувати готові шаблони для таких завдань, як відстеження витрат, приготування страв за рецептами, ідеї подарунків та багато іншого. Списками можна легко поділитися з колегами, друзями та сім’єю, щоб кілька людей могли зробити свій внесок у список.

Microsoft Lists має базовий вигляд списків як сітки. За бажанням можна перейти на подання календаря або власний макет. Доступна можливість експортувати списки у файли CSV, щоб спростити імпорт даних до інших програм та послуг.

Microsoft Lists можна випробувати на сайті lists.microsoft.com та за допомогою мобільних додатків на iOS та Android. Поки що це попередня версія сервісу. Microsoft не уточнила, чи планує вона створити настільний додаток і коли Microsoft Lists вийде зі статусу попередньої версії.

Перейти до вмісту