Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Лише для Pixel: Google суттєво обмежив дію своєї програми Camera

Google перейменував Google Camera на Pixel Camera в Play Store та обмежив нову версію пристроями Pixel з операційною системою Android 14. Pixel Fold, Pixel Tablet та Pixel 7 Pro отримали версію 9.0, тоді як Pixel 8 і 8 Pro – 9.1.

Джерело: ITC.ua.

За інформацією розробників, остання версія додатка Камера Pixel працює лише на пристроях Pixel з ОС Android 14 і новіших версій. Остання версія додатка Камера Pixel для Wear OS працює лише на пристроях Wear OS 3 (і новіших моделей), підключених до телефонів Pixel. Деякі функції доступні не на всіх пристроях.

Також опис перераховує доступні режими фото, зокрема HDR+, Нічне знімання та Астрофотографію, Надчіткий зум, Довгу витримку, Ефект руху та Макрофокус. Для відео доступні Кінематографічний режим, Кіноефект для плавності руху камери, запис відео довгим натисканням та триманням кнопки затвора.

Окрім перейменування камери, Google випустив домашню сторінку спільного доступу для Google Photos у Android 14. Коли ви натискаєте піктограму для поширення, панель «Надіслати зображення» підійматися вгору та демонструє кнопку «Змінити», яка дозволяє вибрати кілька зображень для поширення. Режим має кілька зручних опцій для поширення фото та додавання до альбомів.

 

 

фото: Google.


 

Перейти до вмісту