Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Державних службовців області вчили працювати з відкритими даними

У Полтаві для фахівців органів державної влади провели практичний дводенний інтенсив по роботі з відкритими даними. Захід відбувся за підтримки Міністерства цифрової трансформації та CRDF Global.

«Полтавська область входить у трійку кращих областей із цифрової трансформації. Ми вирішили не зупинятися й у напрямі відкритих даних. Власне, цей тренінг покликаний навчити представників органів державної влади якісно формувати відкриті дані», – наголосив на відкритті заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

Полтавською обласною військовою адміністрацією та Міністерством цифрової трансформації України підписано меморандум про співпрацю, в межах якого на території області буде впроваджено регіональний вебпортал відкритих даних Полтавщини.

Оприлюднення публічної інформації в формі відкритих даних є необхідною передумовою для дієвого механізму підзвітності влади, покращення якості надання публічних послуг, підвищення рівня довіри до владних інститутів та суттєвого зменшення корупції.

Навчала полтавських фахівців органів державної влади експертка Міністерства цифрової трансформації України з відкритих даних Яніна Любива.

Перейти до вмісту