Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

З 9 вересня усім споживачам припинено постачання гарячої води, – “Полтаватеплоенерго”

З 9 вересня усім споживачам припинено постачання гарячої води, – “Полтаватеплоенерго”

З 9 вересня усім споживачам “Полтаватеплоенерго” припинено постачання гарячої води, у зв’язку з відсутністю договору підприємства з ТОВ “Нафтогаз Трейдинг”.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

“Від сьогодні, 9 вересня 2023 року, усім споживачам “Полтаватеплоенерго” припинено постачання гарячої води, в зв’язку з відсутністю договору підприємства з ТОВ “Нафтогаз Трейдинг”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією “Полтаватеплоенерго”, ще 30 серпня 2023 року підприємство направило ТОВ “Нафтогаз Трейдинг” договір на постачання природного газу в міста Полтава, Кременчук, Карлівка, Решетилівка та селища Машівка і Котельва.

“Але з незалежних від підприємства причин договір до цього часу не підписаний. Отже за відсутності постачальника природного газу, підприємство “Полтаватеплоенерго” було внесено до реєстру на відключення”, – зазначили у “Полтаватеплоенерго”.

У пресслужбі зауважили, що при цьому об’єкти соціальної інфраструктури Полтави, а саме: пологовий будинок, геріатричний будинок, лікарня відновного лікування, обласна клінічна лікарня будуть забезпечені постачанням гарячої води і надалі.

 

Перейти до вмісту