Ви тут:
Суспільство Україна 

Українці включені до списку 50 найкращих учителів світу за версією видатної міжнародної нагороди Global Teacher Prize

Цими учителями є Людмила Таболіна і Артур Пройдаков. Про це повідомлено на офіційному сайті премії.

Людмила Таболіна стала фіналісткою премії Global Teacher Prize в 2019 році і переможцем в 2021 році в Україні. Ця національна нагорода була створена громадською спілкою “Освіторія” у 2017 році для визнання досягнень вчителів у покращенні освіти та їхнього внеску в суспільство. Вона підкреслює важливість ролі педагогів в Україні і спрямована на залучення українських учителів до світової освітянської спільноти.

Людмила Таболіна, яка викладає українську мову та літературу, протягом війни в Україні стала директоркою школи №10 у Харкові, яка стала центром громади та надавала притулок та гуманітарну допомогу місцевим мешканцям. Вона також допомагала вчителям у зоні бойових дій.

Артур Пройдаков також викладає українську мову та літературу. Народився в Кадіївці, яка наразі є окупованою частиною Луганської області. Він покинув свій дім через війну і подолавши труднощі, продовжував працювати в освіті. Він став важливим голосом в українській освіті та викладає у школі Mriy Diy.

Обидва учителі роблять вагомий внесок у розвиток української освіти та сприяють популяризації української системи освіти.

Перейти до вмісту