Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вшанували пам’ять правоохоронців, який загинули у боях за Україну

Начальник Головуправління  поліції області Євген Рогачов, спільно із своїми заступниками, керівниками галузевих служб і підпорядкованих територіальних підрозділів, вшанували пам’ять загиблих колег  хвилиною мовчання.

Джерело: ГУ НП в Полтавській області.

«Ми вічно вшановуємо та висловлюємо славу героям, які віддали своє життя, захищаючи нашу незалежність від російського агресора. Ми ніколи не забудемо, якою великою ціною ми платимо за нашу свободу. Наше святе завдання – вічно пам’ятати наших загиблих товаришів та висловити їм вдячність за їхню мужність та відданість Батьківщині і українському народу у боротьбі з ворогами», – підкреслив генерал поліції третього рангу Євген Рогачов.

– майор поліції Олександр Сергійович Білаш, заступник командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» ГУНП в Полтавській області, загинув 26 лютого 2022 року. За відзнаку та мужність, яку він виявив у боротьбі, він був удостоєний ордену «За мужність» ІІІ ступеня посмертно Указом Президента України від 28.02.2022 № 79;

– лейтенант поліції Володимир Анатолійович ВОЛОДІН, інспектор-снайпер взводу № 2 роти № 1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» ГУНП в Полтавській області, загинув 26 лютого 2022 року. За визнання його мужності та відваги йому було присуджено орден «За мужність» ІІІ ступеня посмертно Указом Президента України від 28.02.2022 № 79.

– рядовий поліції Роман Ярославович СМЕТАНА, поліцейський взводу № 2 роти № 2 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» ГУНП в Полтавській області, загинув 27 квітня 2022 року.

 

 

фото: ГУ НП в Полтавській області.


 

Перейти до вмісту