Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбулася презентація ютуб-каналу «КАНАЛ ЦБО ЗСУ»

У межах Універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК» у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського відбулася презентація ютуб-каналу «КАНАЛ ЦБО ЗСУ».

Канал створений Культурно-освітнім центром Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України для розміщення інформаційних та пізнавальних відео про історію України та українського війська, видатних постатей історії, геополітики, літератури, мовознавства, інформаційної безпеки та інших напрямів, які можуть бути цікавими та корисними для глядача.

Його презентацію провів начальник культурно-освітнього центру неформальної освіти Центрального Будинку Офіцерів ЗСУ Вадим Карпенко. Як автор та видавець він є постійним учасником Універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК».

«Географія охоплення, розширення цільової аудиторії – це головні переваги ютуб-каналу. А ми в свою чергу будемо дбати про те, щоб інформація, розміщена на ньому, була максимально корисною для людей. Сьогодні цифрові технології підсилюють книжковий потенціал. Спрямовуємо всі зусилля для популяризації українського контенту», – зауважив Вадим Карпенко.

Також у межах презентації ютуб-каналу «КАНАЛ ЦБО ЗСУ» зі своїм доробками гостей виставки ознайомили видавництва «Мамине сонечко» (м. Київ), «Критика» (Київ) та «БукРек» (м.Київ та представництво з Чернігова).

«Книга – це носій знань, інформації. Приємно бути і працювати сьогодні тут, у Полтаві. Радує, що попри всі виклики часу, видавнича справа розвивається і пропонує людям якісний продукт», – зауважив представник видавництва «БукРек» Ігор Туржанський.

фото: “Новини Полтавщини” та Департамент інформаційної діяльності Полтавської ОВА.


Перейти до вмісту