Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві погасили марку “Зброя Перемоги. Світ з Україною”

До Дня захисників і захисниць “Укрпошта” ввела в обіг благодійну поштову марку “Зброя Перемоги. Світ з Україною”. У Полтаві спецпогашення відбулося в одному з поштових відділень.

Джерело: Полтавська ОВА.

Серія марок “Зброя Перемоги” є своєрідною подякою для країн, які підтримують Україну в повномасштабній війні.

“Дуже символічно, що церемонія спецпогашення відбулася незадовго до Дня захисників і захисниць України – важливого державного свята для кожного з нас. Нині Україну й українців, як ніколи, підтримує світова спільнота. Ми відчуваємо та надзвичайно цінуємо це – допомога від партнерів дійсно потужна. Вона відіграє важливу роль у ході війни. Ми повинні плідно працювати, щоб наші захисники й захисниці якомога швидше повернулися до мирного життя з перемогою”, – зазначив заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

На блоці марок зображені бойові танки від країн-партнерів. Цей випуск – благодійний. Виручені кошти (12 грн із кожного блоку марок) підуть на закупівлю дронів.

“Цивілізований світ вибирає світлу сторону. І наша країна найсвітліша крапка на мапі світу. Все буде Україна”, – зауважив депутат Полтавської обласної ради Сергій Бульбаха.

Загальний тираж марки – 160 тисяч примірників. Її дизайн створили художники Сергій і Олександр Харуки.

фото: Полтавська ОВА

Перейти до вмісту