Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для поліцейських провели навчання з основ кібергігієни

У Полтаві провели дводенний практичний семінару з основ кібергігієни та медіаграмотності для працівників відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Полтавській області.

Джерело: Полтавська ОВА.

“Дякуємо нашому незміннному партнеру – Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global), який працює в Україні понад 25 років, – зазначив заступник начальника ОВА Ігор Панченко. – Сподіваюся, що учасники отримали нові знання, які будуть використовувати в роботі. Адже ми всі розуміємо, що робота з цифровими продуктами – вимога сьогодення. Ми відходимо від паперового документообігу та аналогових ресурсів. І впровадження цифровізації важливо розвивати на регіональному рівні”.

Під час навчання опрацювали питання: кібергігієни та кібербезпеки, протидії дезінформації, складання та використання паролів, безпечні налаштування приватності та конфіденційності у Telegram, Signal, використання двофакторної автентифікації, попередження кібербулінгу серед дітей.

Після завершення кожен з учасників отримав відповідні сертифікати та доступ до онлайн-курсу, яким зможуть поділитися з колегами.

фото: Полтавська ОВА

Перейти до вмісту