Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Краєзнавчому музеї Полтави відбулася презентація творів поетеси Тетяни Бабенко

Під час Універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК», що відбулася у дворику Краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, поетеса Тетяна Бабенко, відома також під хештегом #ТаняПише, знайомила полтавців із своєю творчістю.

Джерело: Полтавська ОВА.

“Я надзвичайно радію, що в Полтаві оживають різні культурні події. Для мене завжди приємно поділитися своєю творчістю. Це дає мені та моїм слухачам можливість відчути та пережити різні емоції”, – поділилася Тетяна Бабенко.

У поезіях цієї авторки поєднано незвичайне та повсякденне, особисте та загальнолюдське, суспільно прийняте та нецензурне, старе та нове. Все це різноманіття вдалося об’єднати в єдину картину.

“Сьогодні представлені різноманітні матеріали: вірші, які увійшли до моєї збірки, і ті, які в неї не увійшли. Основна ідея полягає в тому, що життя багатогранне. Це схоже на римовані пазли. Наше життя не обмежується тільки війною, коханням, роботою чи дітьми. Ми повинні балансувати цими емоціями, аби отримати чудовий мозаїчний результат”, – підкреслила Тетяна Бабенко.

У дворику Краєзнавчого музею звучали вірші та ведені бесіди, і тут вилися і сльози, і посмішки. Присутні обмінювалися енергією, надихаючи одне одного, щоб продовжувати неустанно рухатися до перемоги.

Перейти до вмісту