Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Триває Європейський тиждень мобільності.: програма заходів у Полтаві

Полтава – одне з 3000 міст, яке традиційно долучається до проведення Європейського тижня мобільності.

У Полтаві проводять різні акції для популяризації екологічних видів транспорту (велосипедів, самокатів, роликів і т.д.). Програму заходів 2023 року прикріплюємо у листі.

18 вересня о 7:30 почалась акція «Велосипедом на роботу». Зранку біля кав’ярень «Кавун» та «Фісташка» збирались велосипедисти. Вони приїздили пити каву, потім їхали на роботу чи займатися іншими справами. Під час акції отримували каву й смаколики безоплатно.

Долучитись до акції можна ще й 19 вересня на таких локаціях:

📍«Bench» (вул. Котляревського 21) – 19 вересня 8:00-10:00 год.

📍«РАФчик» (вул. Гоголя 19) – 19 вересня 09:00-11.00 год.

За бажанням можна ще й взяти участь у конкурсах.  Можна виграти худі, футболки, кепки та фляги для велосипеда з кріпленням.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Інститут розвитку міста (@irm.poltava.ua)

Європейський тиждень мобільності проводять для того, аби ще більше українців мали змогу долучитися до цікавих заходів, які популяризують використання громадського транспорту та альтернативних методів пересування. Це чудова можливість замислитися над тим, який має бути твій особистий внесок, щоб зробити своє місто чистішим, комфортнішим та зручнішим для всіх мешканців та гостей.

Європейський тиждень мобільності у Полтаві 2023 координує Інститут розвитку міста завдяки Проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні – ІІ”, що виконується GIZ Ukraine за підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту