Ви тут:
Суспільство 

Телеканал 2+2 покаже документальний фільм «Володарі неба»

2 жовтня о 19:00 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра документального фільму «Володарі неба» про відвагу та самопожертву військових льотчиків, які захищають українське небо.

За півтора року росія застосувала проти України понад десять тисяч ракет і безпілотників. Більшість з них були збиті Повітряними силами ЗСУ – героями, які з перших хвилин війни, незважаючи на перевагу окупантів у повітрі, обороняють мирні міста й села. Вадим Ворошилов, Ростислав Лазаренко, Дмитро Шкаревський та Ігор Кисельов – четвірка пілотів, на рахунку яких понад 550 бойових вильотів і 650 знищених ворожих цілей. Саме їхні вражаючі історії боротьби увійшли в документальний проєкт «Володарі неба». 

Максим Хотіленко та Вадим Ворошилов

Автор й режисер стрічки Максим Хотіленко поспілкувався з українцями, котрі стали легендами сучасної світової авіації. Герої фільму розкажуть про найважчі спецоперації, під час яких доводилося йти на ризик й катапультуватися з палаючого літака, та подвиги побратимів, які віддали своє життя заради нашої перемоги. 

«”Володарі неба” – це історія, яка надихає нас бути сильними та нескореними. Це історія про те, як люди можуть досягати неможливого, коли вони разом і вірять у перемогу. Цей документальний проєкт нагадує нам, що справжня відвага полягає не лише в тому, щоб перемогти ворога, але й щоб опанувати власні переживання», – коментує Максим Хотіленко. 

Максим Хотіленко та Дмитро Шкаревський

Глядачі 2+2 почують ексклюзивні подробиці роботи військових льотчиків і побачать унікальні кадри з кабіни пілотів. Крім того, на екрані вперше з’явиться льотчик, який побив рекорд відомого радянського аса Івана Кожедуба, що здійснив 330 бойових вильотів.

Хто керує найпотужнішими українськими літаками, як наші пілоти прикривають піхоту та трощать ворожу техніку з неба, чому навіть після важких травм, опіків і поранень захисники повертаються за штурвал, що мотивує їх знову й знову виходити на небезпечні вильоти – відповіді у проєкті «Володарі неба».

Максим Хотіленко та Ігор Кисельов

Перейти до вмісту