Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Схоже на Telegram: WhatsApp запустив функцію каналів

Meta розгорнула канали у WhatsApp в понад 150 країнах, включаючи Україну. Компанія визначає ці канали як конфіденційний засіб для отримання важливих новин.

Джерело: ITC.ua.

Вони розраховані на тисячі організацій, спортивні команди, митців і впливових осіб. Протягом наступних місяців кожен зможе створити свій канал.

Цю інформацію оголосив Марк Цукерберг на офіційному блозі WhatsApp. Вже зараз в Марка є 15 тисяч підписників, але це пояснюється тим, що канали тестувалися в 10 країнах.

Деякі із важливих оновлень, впроваджених після тестування, включають:

Покращений каталог: тепер ви можете легко знаходити канали для підписки, вони автоматично фільтруються за країною. Ви можете переглядати нові, найактивніші і популярні канали за кількістю підписників.

Реакції: тепер у вас є можливість реагувати на оновлення смайликами, щоб виразити свій відгук, і ви також можете бачити загальну кількість реакцій. Ваші реакції не будуть видимі для інших підписників.

Редагування: адміністратори каналів можуть вносити зміни до своїх оновлень протягом 30 днів, після чого вони автоматично видаляться з серверів.

Пересилання: коли ви пересилаєте оновлення до чатів або груп, воно буде містити посилання на канал, щоб інші користувачі могли дізнатися більше.”

Це оновлення дозволяє користувачам насолоджуватися більш вдосконаленою інформаційною платформою в WhatsApp.

 

 

фото: Getty.


 

Перейти до вмісту