Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Щити з інформацією про полеглих воїнів та перелік документів: відбулось перше засідання робочої групи проєкту “Полтава пам’ятає Героїв”

18 вересня відбулося перше засідання робочої групи “Полтава пам’ятає Героїв”, до якої долучилися 22 людини. Під час засідання обговорили Положення проєкту, а саме в частині подачі пакета документів. Подати заявку може кожен, але у рідних братимуть згоду.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Необхідна біографічна довідка про полеглого. Це інформація, яка буде розміщена на дошці та на інформаційному кіоску, який встановлять на початку Алеї. Якщо рідних у Героя немає, то його пам’ять вшановуватимуть без цього пакету документів.

Окрім цього, вирішили, що на розгляд робочої групи виноситимуть абсолютно всі подані заявки на встановлення дошки Героям.

“Встановлення розпочнеться в цьому році, але воно відбуватиметься поступово. Кожна історія героїчна по своєму. Тому розглядати треба всі заявки”, – зазначила секретар міської ради Катерина Ямщикова.

Обговорили під час засідання й наповнення дошки та тип конструкції. Пропонується розмір 2 м на 80 см. Основа буде металевою, зображення буде на композиті – це цупкий антивандальний матеріал, який витримує негоду та сонце.

Положення про проєкт “Полтава пам’ятає Героїв” планують затвердити на найближчому засіданні виконкому.

Нагадаємо, на Каштановій Алеї встановлять інформаційні дошки про полеглих захисників та захисниць громади. Розміщуватимуть щити по хронології, починаючи з 2014 року.

фото: Полтавська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту