Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліції Полтавщини передали спецобладнання для перевезення службових собак

16 причепів, спеціально обладнаних для перевезення службових собак, отримали кінологи Полтавської, Донецької, Чернігівської, Київської, Херсонської, , Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Львівської, Рівненської, Чернівецької, Черкаської, Хмельницької, Житомирської областей та Києва.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

Участь у церемонії передачі обладнання взяв заступник Голови Національної поліції України Геннадій Федорюк та Голова Консультативної Місії Європейського Союзу Рольф Холмбо.

Заступник Голови Національної поліції України Геннадій Федорюк розповів партнерам про невластиві функції, які наразі виконують поліцейські, та подякував представникам КМЄС за підтримку, яку вони надають в умовах війни:

“Ми бачимо, що перед поліцією постали виклики, на які ми маємо оперативно реагувати. І за підтримки КМЄС ми готові до цих викликів. Ми дякуємо за цю допомогу і взагалі всю допомогу КМЄС для всієї нашої держави. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю задля нашої спільної перемоги над окупантом”.

Голова Консультативної Місії Європейського Союзу Рольф Холмбо зазначив, що Місія зі свого боку також адаптує свою роботу, аби допомогти українським партнерам відновити роботу на деокупованих територіях:

“Щодня ви демонструєте всьому світу вашу надзвичайну рішучість, аби вийти з цієї війни переможцями і захистити свою землю. І ми докладаємо зусиль, аби надати вам додаткове обладнання, додаткові транспортні засоби, такі спеціалізовані, які ми передаємо сьогодні, а також засоби особистого захисту, медичні, техніку, щоб підтримати вас в роботі на деокупованих територіях. У цей важкий час основними завданнями для службових собак є виявлення зброї, мін, предметів, що не вибухнули. Особливо на деокупованих територіях. Це завдання є критично важливими та вимагає належного транспортування службових собак до місць виконання їхньої роботи в умовах небезпеки. Для такого застосування ці причепи є надзвичайно важливими та необхідними. Ми стоятимемо з Україною разом до Перемоги”.

Ці причепи допоможуть поліцейським виконувати завдання на деокупованих та територіях, наближених до проведення бойових дій.

фото: поліція

Перейти до вмісту