Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Полтавської обласної ради

26 вересня о 10:00 розпочалося пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Засідання позачергової сесії проходить із застосуванням режиму відеоконференції. У порядку денному – 9 питань та “Різне”.

На засіданні позачергової сесії планують розглянути питання:

1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 липня 2023 року № 668 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарств ″Лубнитеплоенерго″».

2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 липня 2023 року № 669 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства ″Полтаватеплоенерго″».

3. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у державну власність.

4. Про приймання-передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області із власності Товариства з обмеженою відповідальністю «СУЧАСНИЙ ДІМ».

5. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 ‒ 2023 роки.

6. Про вступ до Європейської асоціації місцевої демократії.

7. Про погодження кандидатури І. Шманьова для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

8. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян України від колапсу в галузі надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

9. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів.

10. Різне.

Перейти до вмісту