Ви тут:
Суспільство Україна 

Оборонні операції та забезпечення фронту: Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Ставки Верховного Головнокомандувача після тривалого відрядження, під час якого були розглянуті ряд важливих питань.

Про це Володимир Зеленський написав у Telegram.

Під час цього засідання Президент України вислухав детальні звіти Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного і керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенанта Кирила Буданова про оперативну ситуацію на фронті та плани противника.

Президент також отримав звіти командувачів Операційних Сил України в Сирському і Тарнавському напрямках щодо ходу конкретних наступальних і оборонних операцій на їхніх ділянках фронту. Забезпечення фронту необхідними ресурсами було оглянуто Міністром оборони Рустемом Умєровим.

На засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача відбулося також доповідь міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишина щодо заходів, які Міністратегпрому приймає для розвитку власного виробництва зброї, зокрема безпілотних літальних апаратів. Голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвиненко поділився інформацією про стан російської армії та перспективи розвитку військово-промислового комплексу Росії.

 

 

фото: Офіс Президента України.


 

Перейти до вмісту