Ви тут:
Суспільство 

Новий рекорд країни: українець у 24-роки завершив освіту за 5 різними спеціальностями

Українець у віці 24 роки встановив новий рекорд України. Євгеній Нотевський став наймолодшим громадянином країни, який отримав найбільше дипломів про вищу освіту в Україні.

Євгеній успішно завершив освіту за 5 різними спеціальностями, і це стало абсолютним рекордом серед українських чоловіків віком до 25 років. Це вражаюче досягнення було визнано та занесено до Національного Реєстру Рекордів. Урочиста церемонія нагородження відбулася 18 вересня в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.

“Я відчуваю гордість за високу оцінку моїх зусиль на такому рівні. Завершити навчання за 5 різними спеціальностями – це одне, а отримати відзнаку та успішно захистити дипломні роботи у чотирьох із п’яти спеціальностей – це ще більша праця! Я впевнений, що студенти та випускники вищих навчальних закладів погодяться зі мною”, – підкреслив Євгеній Нотевський.

Він пояснив, що досягнення такої рекордної кількості дипломів у такому молодому віці було можливо завдяки його наполегливості та наполегливості.

“По-перше, це було пов’язано з моєю фаховою підготовкою в обраних сферах діяльності, розумінням того, як функціонує держава та суспільно-політичні процеси. Я отримав освіту в галузях економіки, права та державного управління. По-друге, я відчував необхідність у знаннях та навичках у побудові ефективних команд та управлінні спільнотами. У 2018 році я став керівником громадської організації “МООЛМС”МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ”, і для цього я успішно закінчив магістратуру за спеціальністю “Менеджмент”. По-третє, на мою думку, не лише моя основна діяльність повинна бути професійною, але й інтереси і хобі повинні відзначатися глибоким розумінням. Це стосується завершення мною освітньої програми “Індустрія здорового харчування”, оскільки з 2020 року я активно займаюся спортом та вже маю звання кандидата у майстри спорту зі станової тяги та підйому штанги на біцепс. Здоровий спосіб життя та спорт вимагають правильного харчування, і ця мотивація підтримувала мене в подоланні останніх викликів”, – пояснив Нотевський.

Він також наголосив, що його родина спочатку була здивована його бажанням отримати дипломи в такому обсязі, і навіть не знавала про це до певного часу. Проте батьки підтримали його рішення.

Наразі Нотевський є аспірантом Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю “Менеджмент” і здобуває третій освітній рівень (PhD). Він також є президентом громадської організації “МООЛМС”МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ” і очолює Волонтерський штаб Миколаїв.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту