Ви тут:
Суспільство Україна 

Наводив російські ракети на оборонний завод: за матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав ще один зрадник

Через наявність обгрунтованих доказів, агент ФСБ, який допомагав наводити ракетні атаки рф на військові та критичні об’єкти інфраструктури Запоріжжя, був засуджений до довічного ув’язнення.

Джерело: СБУ.

“Працівники Служби безпеки України затримали його під час спеціальної операції на передовій території регіону у листопаді 2022 року.

За результатами слідства, зловмисником виявився співробітник місцевого оборонного підприємства, який спрямовував російські ракети на виробничі цехи завод”, – йдеться у повідомленні.

Також, він коригував серію повітряних нападів агресора на об’єкти енергетичного комплексу області.

Після атак російський агент виходив на місцевість для фіксації наслідків “прильотів” та передачі окупантам відповідного “звіту”.

Встановлено, що зловмисник був звербований російською спецслужбою після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації.

Згідно з розслідуванням, передачу розвідданих даних окупантам він здійснював у вигляді електронних координат та фотографій українських об’єктів з прив’язкою до місцевості.

Під час обшуків у місці проживання зрадника було вилучено мобільний телефон і комп’ютерну техніку, яку він використовував у розвідувально-підривній діяльності на користь Російської Федерації.

На підставі зібраних доказів Служба безпеки України та суд визнали зловмисника винним за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Розслідування проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за керівництва обласної прокуратури.

Перейти до вмісту