Ви тут:
Суспільство 

Національний день дівчат у технологіях-2023: роль STEM та жінок у відбудові України

11 жовтня 2023 року, у Міжнародний день дівчат, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine) в межах ініціативи “Дівчата STEM” вчергове проведе Національний день дівчат у технологіях. Генеральний партнер заходу – компанія Infopulse. Захід відбудеться за сприяння Офісу Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Статистика вступу до освітніх закладів демонструє, що зарахованих на денну форму дівчат на STEM-спеціальності значно менше, ніж хлопців – їх частка не перевищує 25%. Саме тому, дуже важливо підвищити зацікавленість і долученість жінок та дівчат у розвитку технологічної сфери, як важливої рушійної сили у відбудові України.

*STEM (англ. science, technology, engineering and mathematics — наука, технологія, інженерія и математика)

Метою Національного дня дівчат у технологіях є

Звернути увагу на важливу роль STEM-професій у розвитку України та долучення до цього процесу дівчат.
Надихнути молодь успішними історіями представниць STEM-сфер.
Продемонструвати переваги побудови кар’єри в технологічній сфері і пробудити інтерес дівчат до навчання й роботи у STEM.
Надати дівчатам можливість особисто спробувати себе у розв’язанні прикладних задач та продемонструвати як працюють технологічні компанії.
Розказати про перспективи технологічної сфери у процесі відбудови України.

Участь у заході дозволить дівчатам отримати нові корисні знання, якісно поліпшити свої навички, визначитися з майбутньою професією, а також відкрити для себе новий та потаємний світ інновацій і технологій.

Програма заходу складається з онлайн та офлайн-частин:

– екскурсій у відомі компанії, які представлять сфери високих технологій, агрокомплексу, фармацевтики тощо, у 10 регіонах України;

– знайомств з надихаючими й успішними жінками з топових технологічних компаній та представниками державних органів;

– майстер-класів та воркшопів від провідних експертів та експерток;

– виставок проєктів та виступів випускниць філіалів «Дівчата STEM»;

– панельних дискусій з актуальних питань;

– круглого стола за результатами події за участю освітян, медійників, представників провідних компаній тощо;

– корисних подарунків для найактивніших учасниць;

– і, звісно, незабутніх вражень!

Зареєструватися на подію можна тут – https://forms.gle/HJGdYPSFfbertzfw6

Участь у заході є безоплатною.

Партнери заходу: Фармацевтична компанія Корпорація «Артеріум», Kernel, SAP.

Захід організовано за інформаційної підтримки: Мала академія наук України, Інститут модернізації змісту освіти.

Організатори події:

Центр «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) – провідна експертна організація, яка просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності в Україні. Протягом 15 років ми об’єднуємо компанії, адвокатуємо розвиток КСВ на національному рівні, а також спільно з бізнесом і донорами реалізуємо ініціативи, спрямовані на вирішення актуальних соціальних питань.

Дівчата STEM – це ініціатива, заснована Центром “Розвиток КСВ” у 2016 році. Вона спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії та на підвищення віри дівчат у власні здібності й можливість побудувати STEM-кар’єру в Україні. Саме тому ми об’єднуємо дівчат і жінок з усієї України, яких єднає захоплення STEM – наукою, технологіями, інженерією, математикою.

Довідково. Заходи, проведені у межах ініціативи “Дівчата STEM”: “День дівчат в ІКТ 2023”, конференція “Жінки у науці 2022”, “Бути в IT ніколи не пізно”, підкаст “Вона в STEMi 2022”, конкурс “Найкращий гендерночутливий STEM-урок 2022”, “Національний День Дівчат у технологіях 2021”, Всеукраїнський конкурс “Кращий гендерночутливий STEM-урок”, “День дівчат в ІТК 2021”, “Girls STEM Camp 2021”.

Перейти до вмісту