Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Наш секретний інгредієнт — любов”: у Миргороді волонтери щотижня готують енергетичні батончики для українських воїнів

У Миргороді волонтери Гончаренко центру щотижня готують енергетичні батончики для бійців Сил оборони. За одну зустріч вдається приготувати близько 200 поживних перекусів, а загалом впродовж останніх п’ятьох місяців волонтери передали захисникам понад 4000 батончиків.

Енергетичні батончики у Гончаренко центрі почали виготовляти завдяки волонтерці Оксані Зуй. Спочатку вона проводила кулінарні майстер-класи на базі простору, а згодом власноруч розробила рецептуру поживних перекусів для бійців та запропонувала масштабувати виробництво в освітньо-культурному центрі.

“Так з квітня ми почали щопонеділка зустрічатися в Гончаренко центрі і разом готувати енергетичні батончики для наших воїнів. До нас долучаються абсолютно різні за віком та фахом люди, але всі вони об’єднані одним бажанням — бути корисними для наших захисників”, — ділиться директорка центру Інна Ковальська.

За її словами, виготовлені у просторі батончики можуть зберігатися до 6 місяців. Рецептура доволі проста, але містить особливий інгредієнт.

“До складу входять горіхи, сухофрукти, мед, вівсянка, але наш фірмовий секрет – любов, з якою вони виготовлені. Готову продукцію ми передаємо волонтерами, які їдуть до лінії фронту, бійцями, які повертаються з відпусток, а також я сама особисто передаю батончики під час поїздок до наших захисників і захисниць”, — додала Інна Ковальська.

За одну зустріч волонтери виготовляють орієнтовно 200 батончиків, а загалом учасники проєкту передали вже близько 4000 смачних та поживних перекусів.

“Найприємніше для волонтерів — почути від бійців про смак та користь від переданої продукції. До нас такі відгуки надходять дуже часто. Хлопці пишуть повідомлення, надсилають фото. Зрештою, те, що ми робимо, — актуально як ніколи. Адже такі батончики — це і забезпечення енергією, і своєрідний резерв харчування і мобільність, адже їх легко переносити та споживати на ходу”, — сказала Інна Ковальська.

Допомогти із виготовленням енергетичних батончиків для воїнів Сил оборони можуть всі охочі. Зокрема, можна долучитися безпосередньо до приготування продукції або “задонатити” продукти, завітавши до Гончаренко центру Миргород (вул. Незалежності, 7) або зателефонувавши за номером +38(067) 276-15-13.

Перейти до вмісту