Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На сайті Президента з’явилася петиція про присвоєння полтавцю звання Герой України

На сайті Офісу Президента з’явилась петиція про присвоєння військовому Євгену Горіну, який загинув на війні з росіянами, звання Героя України (посмертно).

Петицію опублікували на сайті Офісу Президента 20 липня. Ініціатор – Зоя Горіна. Наразі триває збір підписів.

“До Вас звертається сім’я Горіна Євгена Олександровича з проханням надати звання Героя України (посмертно) справжньому Захиснику України, снайперу (2 категорії) відділення снайперів роти вогневої підтримки ВЧ А7310, старшому солдату Горіну Євгену Олександровичу, 1972 р.н., який героїчно загинув під час виконання бойового завдання 15.03.2023 р. поблизу населеного пункту Георгіївка Мар’їнської міської громади Покровського району Донецької області.

Усі, хто знав Євгена, скаже, що він був людиною з великої літери. Він ніколи не ховався за спинами інших, ніколи не сидів без діла, був опорою для своїх рідних, а коли почалася війна, то, виключно, за покликом серця, повернувся із-за кордону (де працював на той час) і став на захист свого народу, рідної країни. Пішов туди, де був найбільше потрібним. Євген воював у найзапекліших місцях, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок, стримуючи ворога на найтяжчих позиціях, не залишав своїх побратимів у важкі хвилини”, – йдеться у документі.

Горін Євген Олександрович героїчно загинув під час виконання бойового завдання 15 березня 2023 року поблизу населеного пункту Георгіївка Мар’їнської міської громади Покровського району Донецької області, захищаючи Батьківщину, державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Відповідно до Указу Президента України №549/2023 від 1 вересня 2023 року, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України старшого солдата Горіна Євгена Олександровича посмертно відзначили державною нагородою – орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Проживав Герой у Полтавській міській територіальній громаді.

У полеглого залишилася дружина та четверо дітей.

Перейти до вмісту