Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині провели ярмарок-форум “Myrhorod Business Fest”

За підтримки програми EU4Business в рамках спільного проєкту “Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану” у міському Будинку культури Миргорода вперше провели ярмарок-форум “Myrhorod Business Fest”.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Ярмарок-форум був присвячений до дня міста Миргорода. Міський голова Сергій Соломаха зазначив, що малий і середній бізнес є основою життєдіяльності та рушійною силою зростання економіки в будь-якому європейському місті.

Програма заходу передбачала освітню частину, яку презентувала Альона Гончаренко, керівниця центру Дія. Бізнес. Полтава, на якій підприємці дізналися про грантові можливості, як від українських так і від міжнародних донорів. А також поділилися прикладами успішних кейсів від діючих підприємців, які вже скористалися грантовою можливістю.

Поряд з будинком культури працював ярмарок, який відвідали крафтовики не лише з Миргородської громади, а й з Полтави та регіонів Полтавської області.

Основним завданням якої є якісний діалог з підприємствами бізнесу Полтавщини та України, сприяння пошуку нових міжнародних партнерів ринків сировини, та ринків збуту.

Довідково: проєкт “Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану” переміг у грантовому конкурсі в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Цей грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, а стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма EU4Business спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

 

 

фото: Миргородська міськрада

Перейти до вмісту