Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Microsoft з медиками будує найбільшу у світі ШІ-модель, яка полегшить діагностику онкологічних захворювань

Microsoft оголосила про співпрацю з Paige, фірмою, що розробляє цифрові та штучні рішення для лікарів, які проводять лабораторні дослідження рідин і тканин організму для постановки діагнозу.

Джерело: ITC.ua.

Незважаючи на важливу роль цієї галузі в медицині, робочий процес за останні 150 років залишався практично незмінним — наприклад, для виявлення раку лікарі зазвичай досліджували невеликий зразок тканини під мікроскопом. Хоча цей метод є перевіреним і ефективним, однак в разі пропуску може призвести до серйозних наслідків для пацієнтів.

Paige отримала схвалення від Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів для свого інструменту FullFocus, який дозволяє аналізувати цифрові скановані зображення слайдів на екрані, замість традиційного використання мікроскопа. Крім цього, компанія створила модель штучного інтелекту, яка може допомогти патологам у виявленні раку молочної залози, раку товстої кишки та раку передміхурової залози. На сьогоднішній день Paige єдиний гравець, який отримав схвалення FDA для використання штучного інтелекту як додаткового інструменту у патології для виявлення ракових захворювань.

 

фото: ілюстративне.


 

Перейти до вмісту