Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Дозволить людям жити на Місяці: вчені створили нове джерело енергії

Науковці успішно розробили джерело енергії, яке може забезпечити астронавтам тривале перебування на Місяці.

Джерело: BBC України.

Програма “Артеміда”, під керівництвом NASA, має амбіції створити на Місяці базу приблизно до 2030 року. Група дослідників з Бангорського університету в Уельсі розробила ядерні паливні елементи розміром з макове зернятко, які здатні генерувати необхідну енергію для забезпечення життя на Місяці.

Професор Саймон Міддлбург зазначив, що ця робота була складною, але водночас захоплюючою. Місяць містить багато цінних ресурсів, які є необхідними для розвитку сучасних технологій. Дослідники також сподіваються використовувати Місяць як трамплін для подальших космічних подорожей до інших планет. Розвиток космічних технологій швидко набуває обертів, і ВВС мають ексклюзивний доступ до лабораторії Інституту ядерного майбутнього Бангорського університету.

Команда університету, яка є світовим лідером у сфері палива, співпрацює з такими партнерами, як Rolls Royce, Космічне агентство Великої Британії, NASA та Національна лабораторія Лос-Аламос в США. Професор Міддлбург з Інституту ядерного майбутнього сподівається завершити випробування ядерного палива протягом наступних кількох місяців.

 

фото: BBC.


 

Перейти до вмісту