Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

До Дня ментального здоров’я у Полтаві проведуть інтерактивні заходи

До Всесвітнього дня ментального здоров’я, який відзначатимуть 10 жовтня, у Полтаві планують провести інтерактивні заходи. Кожен охочий зможе оцінити власний психоемоційний стан та опанувати техніки самодопомоги.

Про це йшлося на нараді заступника начальника ПОВА Олексія Бруслика, регіональної координаторки Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Юлії Ющенко з працівниками структурних підрозділів, повідомили у Полтавській ОВА.

На зустрічі розглянули плани щодо посилення на рівні громад надання психосоціальних послуг для населення, а також продовження анкетування для надавачів й отримувачів такої допомоги і картування послуг на рівні області. Крім того, учасники обговорили проведення заходів до Всесвітнього дня ментального здоров’я, який відзначатимуть 10 жовтня. Зокрема, заплановано представити та розглянути з експертами підсумки досліджень у межах регіональної координації. Також у Полтаві проведуть інтерактивні заходи, де кожен охочий зможе оцінити власний психоемоційний стан та опанувати техніки самодопомоги при проявах стресу та тривоги.

“Нині триває масштабна комунікаційна кампанія в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, адже в реаліях війни значно збільшується необхідність у нових знаннях про ментальне здоров’я, тому проведення івентів із опануванням дієвих практик є необхідним та актуальним”, – зауважив Олексій Бруслик.

Заходи до Дня ментального здоров’я відбудуться за сприяння Координаційного центру КМУ, у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

фото: Полтавська ОВА

Перейти до вмісту